بهترین خمیر دندان دنیا | خمیر دندان Forever USA

بهترین خمیر دندان دنیا | خمیر دندان Forever USA

برای اینکه بهترین خمیر دندان دنیا را به شما معرفی کنیم کافی است در گوگل عبارت “best tooth gel in the world” را جستجو کنید. حتما در اولین جستجوی گوگل این تصویر را مشاهده میکنید که سایت آمازون آمریکا بهترین خمیردندان را خمیر دندان فور اور معرف کرده است.?????

بهترین خمیردندان دنیا

برای خرید این خمیر دندان فور اور اصل اینجا را لمس کنید

در صورتی که کمی بیشتر سرچ کنیم متوجه میشویم که بهترین خمیر دندان دنیا توسط سایت indiamart.com که بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور هندوستان با بیش از 1 میلیارد مخاطب می باشد نیز خمیر دندان فوراور را به عنوان بهترین خمیردندان معرفی نموده است.

بهترین خمیردندان دنیا

برای خرید این خمیر دندان فور اور اصل اینجا را لمس کنید

 

در ادامه جستجو ها و تحقیقات در این حوزه میرسیم به وبسایت معروف و بزرگ دنیا به نام که 7 میلیارد مخاطب در سراسر دنیا دارد و اعتبار این وبسایت از هیچ کسی پوشیده نیست. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میشود فیسبوک نیز رتبه اول خمیر دندان دنیا را خمیر دندان شرکت فور اور معرفی کرده است.  ?????

بهترین خمیر دندان جهان

 

برای خرید این خمیر دندان فور اور اصل اینجا را لمس کنید

تاثیر آلوئه ورا بر دندان

در ادامه به بررسی نتایج مطالعات مقاله ای که در بانک اطلاعاتی مقالات پزشکی آمریکا (pubmed) به چاپ رسیده است می پردازیم. در این مقاله تاثیر آلوئه ورا بر دندان ها مورد بررسی به صورت علمی قرار گرفته است. در این این پژوهش که توسط 5 تن از اساتید بزرگ دندانپزشکی دنیا با نام های S P Mangaiyarkarasi  1 T Manigandan  2 M Elumalai  3 Priyanka K Cholan  1 Roopam Pal Kaur انجام شده است، نتایج نشان می دهد که :  این گیاه دارای خواص مختلفی مانند تنظیم کننده سیستم ایمنی ، ضد ویروس و ضد التهاب است. A. vera می تواند نقش مهمی در دندانپزشکی در درمان لیکن پلان ، فیبروز زیر مخاطی دهان ، استوماتیت آفتی مکرر ، استئیت آلوئولار ، پریودنتیت و غیره ایفا کند.

لینک مطالعه مقاله: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26015726/

همینطور سایر مقالات پزشکی در این خصوص را میتوانید در لینک های زیر مطالعه کنید:

  1. فواید آلوئه ورا در دندانپزشکی
  2. آلوئه ورا در پوست: مروری کوتاه
  3. کارآزمایی بالینی ارزیابی اثرات ژل تخمیر آلوئه ورا بر استوماتیت آفتی مکرر.
  4. ارزیابی اثر آلوئه ورا در درمان فیبروز زیر مخاطی دهان – یک مطالعه بالینی.
  5. اثر آلوئه ورا در مدیریت لیکن پلان دهانی: بررسی سیستماتیک و متاآنالیز
  6. اثربخشی آلوئه ورا و آنتی اکسیدان همراه با فیزیوتراپی در مدیریت فیبروز زیر مخاطی دهان
  7. یک مطالعه مقایسه ای برای ارزیابی اثر کورکومین و ژل آلوئه ورا همراه با فیزیوتراپی دهان در مدیریت فیبروز زیر مخاطی دهان: یک کارآزمایی بالینی تصادفی.
  8. اثربخشی بالینی آلوئه ورا در مدیریت بیماریهای مخاط دهان- مرور سیستماتیک.
  9. ارزیابی خواص بیولوژیکی و سمی شناسی آلوئه باربادنسیس (آسیاب کننده) ، آلوئه ورا.

 

برای خرید این خمیر دندان فور اور اصل اینجا را لمس کنید

خواص خمیردندان Forever

میدانید که سلامت دهان و دندان از ضروری ترین نکاتی است که در زندگی هر فرد باید مهم باشد.
با بالا رفتن هزینه های ترمیم و ایمپلنت دندانی استفاده از مسواک و خمیر دندان مناسب یکی از دغدغه های جوامع انسانی شده است. این امر سبب شده است که کمپانی فوراور به ساخت بهترین و مناسب ترین خمیر دندان دنیا مشغول شود و امروزه محصولی با بهترین کیفیت تولید کند.
اگر با هر زبانی عبارت « بهترین خمیر دندان دنیا » را در گوگل سرچ کنید متوجه میشوید که این خمیر دندان بهترین محصول برای بهداشت دهان و دندان است.
به نظر شما این خمیر دندان فوراور چه ویژگی خاصی دارد که به نام بهترین خمیر دندان دنیا لقب گرفته است؟
اگر میخواهید بدانید خمیردندان فوراور چه مزیتی نسبت به سایر خمیر دندان ها دارد متن زیر را با دقت بخوانید:

 

فلوراید در خمیر دندان مفید است یا مضر؟

نزدیک به چند دهه است که از ماده ی فلوراید برای سلامت دندان ها استفاده میشود. اما امروزه خمیر دندان هایی با عنوان بدون فلوراید در بازار عرضه میشود. شاید برای شما این سوال پیش امده باشد که اکنون خمیردندان باید فلوراید داشته باشد یا بدون فلوراید باشد؟ آیا واقعا فلوراید مضر است؟ میزان فلوراید زیاد در خمیردندان میتواند سمی باشد. همچنین برای کودکان زیر ۶ سال خمیر دندان حاوی فلوراید توصیه نمی شود. اگر مقدار فلوراید از حدی بیشتر شود باعث مشکلات گوارشی میشود. همچنین ممکن با مینای دندان مداخله ایجاد کند و رگه های سفیدی روی دندان به وجود آورد.
نگران نباشید خمیر دندان فوراور بدون فلوراید است!
این خمیردندان که بهترین خبردندان دنیاست از گیاه آلوئه ورا تولید شده است و بدون فلوراید است. آلوئه ورا همیشه در محصولات مراقبتی پوست و مو و دهان و دندان نقش چشمگیری داشته. این گیاه با خاصیت ضد باکتری خود بهترین کیفیت خمیر دندان را به ارمغان می اورد.

برای خرید این خمیر دندان فور اور اصل اینجا را لمس کنید

خمیر دندان فوراور دوستدار وگنیسم

این محصول همچنین بدون هیچ ماده ی حیوانی ساخته شده و کاملا گیاهی است. این محصول برای دوستان گیاه خوار به شدت توصیه می شود..

این خمیر دندان گیاهی به براق تر شدن دندان هایتان کمک شایانی میکند و لبخندی جذاب را برایتان میسازد. همچنین احساس تمیزی و شادابی به دهانتان میدهد. خمیردندان های فوراور از بهترین و بی ضرر ترین مواد ساخته شده است.
خمیردندان و استحکام لثه ها
شاید برای شما هم پیش امده باشد که بعد از مسواک در ناحیه ی لثه های خود احساس درد کنید. با ژل آلوئه ورای موجود در خمیردندان فوراور این مشکل حل میشود و لثه های شما به کمک این ژل نرم شده و دیگر زمان مسواک زدن دردی حس نمیکنید.

خمیر دندان فوراور به دلیل نداشتن ماده ی فلوراید لثه هارا دچار سوزن نیز نمیکند. اغلب خمیر دندان ها حاوی جوش شیرین و مواد اسیدی هستند که کمک به سفید شدن کند اما به مرور باعث زردی دندان و از بین رفتن لثه میشوند. همچنین ماده ی فلوراید با خطر مبتلا به سرطان نیز مرتبط است.

 

forever toothgel cruelty free

برای خرید این خمیر دندان فور اور اصل اینجا را لمس کنید

خمیر دندان ژله ای فوراور و رفع بوی بد دهان

جرم و باکتری های مانده در لای دندان ها که از مواد غذایی مصرفی است باعث بوی بد دهان میشود. این امر ک برای ما آزار دهنده است تنها با مسواک و استفاده از خمیر دندانی حاوی مواد تمیز کننده و خوشبو کننده قابل رفع است.
خمیر دندان فوراور هیچ ماده ی سفید کننده ای در خود ندارد اما بدون اسیب به مینا دندان زودتر از خمیردندان های دیگر دندان هایتان را سفید میکند.

خاصیت های خمیردندان فوراور:

این خمیر دندان خاصیت ضد پوسیدگی دندان را دارد. آلوئه ورا خود خاصیت ضد باکتری و ضدالتهاب و درد دارد و جلوی عفونت های دهانی را میگیرد.

همچنین در این خمیر دندان از موم زنبور یا بی پروپولیس نیز استفاده شده که مانع پوسیدگی دندان میشود. برای درمان آفت و زخم های دهانی نیز این خمیر دندان میتواند کارساز باشد. البته زخم های دهانی به دلیل فعال شدن ویروس های عفونی هرپس است. میتوانید با خوردن میوه های حاوی ویتامین A,E,C این مشکل را برطرف کنید.