پاسخ: خیر،از طريق پيامک هر سفارش خریدی به مدیر سایت ارسال میشود و محصول سفارش داده شده در اسرع وقت برای مشتری عزیز ارسال میشود.

پاسخ: ما برای ارسال پیامک برای دیدن تخفیفات و پیشنهادات ویژه به شماره ی شما مشتریان عزیز نیاز داریم. هدف ما در دسترس قرار دادن تمامی تخفیفات لحظه ای سایت به شما عزیزان است.

پاسخ:بله تا زمانی که محصول ارسال نشده است این کار قابل انجام است که میتوانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

پاسخ: شما میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه روز از سایت به صورت انلاین خرید کنید، اما تماس در ساعت اداری صورت گیرد.

پاسخ: تاریخ انقضای این محصولات عموما دو ساله است و بر روی هر محصول به صورت ماشینی حک شده است. مطمعن باشید تیم بای فور اور هیچگاه محصول منقضی یا تاریخ مصرف گذشته نمیفروشد.

پاسخ: ما همواره سعی کردیم در توضیحات هر محصول طریقه ی مصرف محصول را نیز ذکر کنیم. همچنین روش مصرف به طور کامل بر روی هر محصول نیز درج شده است. اما اگر باز هم سوالی داشتید میتوانید از مشاوران ما از طریق تماس کمک بگیرید.

پاسخ: سایت buyforever.ir دارای نماد اعتبار الکترونیکی است و میتوانید با زدن بر روی عکس نماد در قسمت فوتر سایت اعتبار را مشاهده کنید.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما